Panel logowania
EN PL
Logowanie nie powiodlo się, spróbuj ponownie.
Nie znaleziono twojego adresu mailowego w bazie członków.
Hasło zostało pomyślnie wysłane a twój adres e-mail
Zapomniałeś hasła?

zespół

Dr Małgorzata Durska Dyrektor Generalna PRB m.durska@prb.pl

Socjolożka i ekonomistka. Stypendystka programów Fulbrighta (Indiana University i New York University), Erasmus Sigma i Departamentu Stanu USA. Wykładowczyni akademicka (w tym programów Executive MBA) i konsultantka w dziedzinie komunikacji i kultury biznesu z 3-letnim doświadczeniem na stanowisku dyrektora kreatywnego w międzynarodowej firmie reklamowej. Wieloletnia wicedyrektorka Instytutu Ameryk i Europy oraz Ośrodka Studiów Amerykańskich Uniwersytetu Warszawskiego, koordynatorka polsko-amerykańskiego programu przedsiębiorczości, współzałożycielka i pierwsza dyrektorka stowarzyszenia Polish Professional Women’s Network. Tłumaczka książek z kultury biznesu. Prywatnie: mama dwójki dorosłych dzieci, podróżniczka, blogerka, rowerzystka, wegetarianka i maniaczka dobrego kina.

Janusz Jankowiak Główny Ekonomista Polskiej Rady Biznesu j.jankowiak@prb.pl

Absolwent Wydziału Handlu Zagranicznego SGPiS (obecnie SGH), dwukrotny laureat konkursu NBP i Rzeczpospolitej na najlepszego analityka makroekonomicznego roku, stypendysta Komisji Europejskiej (Bruksela, Lizbona), współzałożyciel i członek pierwszego zarządu Polskiego Stowarzyszenia Ekonomistów Biznesu. Współpracuje z Institute of International Finance w Waszyngtonie oraz The Conference Board. Odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski.

Katarzyna Borla - Turzyniecka Koordynatorka Programowa k.turzyniecka@prb.pl

Absolwentka studiów dziennikarskich i reklamy. Zawodowo przez kilka lat związana między innymi z Coca-Cola Poland Services Sp. z o.o., Coca-Cola Hellenic, Wydawnictwem Media Express, kilkoma agencjami reklamowymi i digital mediowymi. Z Polską Radą Biznesu związana od marca 2015 roku. Prywatnie wielbicielka psów, szczególnie jednego długowłosego owczarka niemieckiego o imieniu Maja.

Lidia Kołucka - Żuk Pełnomocniczka Prezesa Zarządu PRB l.kolucka@prb.pl

Ukończyła studia na Wydziale Prawa Uniwersytetu Warszawskiego. Praktykę studencką odbyła w Hunton&Williams, renomowanej kancelarii prawnej w Polsce. W Fundacji Forda, odpowiadała za programy grantowe w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Następnie związała się z Trust for Civil Society in Central and Eastern Europe, gdzie była odpowiedzialna za zarządzanie CEE Trust i nadzorowanie jego działalności prawnej i finansowej, oraz za planowanie, implementację i monitoring Programów CEE Trust w Polsce, Czechach, Słowacji, Bułgarii, Rumunii i na Węgrzech. W latach 2008-2012 pełniła funkcję doradcy strategicznego Premiera RP w sprawach związanych z administracją publiczną, relacjami państwo-obywatel, dialogiem społecznym, big data i agendą cyfrową. Jest współautorką raportów: Polska 2030 i Długookresowa Strategia Rozwoju Kraju. Członkini Rady ds. Cyfryzacji przy Ministerstwie Administracji i Cyfryzacji 1. kadencji. Zasiada także w radach Fundacji Nowoczesna Polska oraz Fundacji Panoptykon. W 2013 r. wybrana do grona Yale World Fellows. Od maja 2014 r. pełni funkcję Pełnomocniczki Zarządu firmy Pelion S.A.. Z Polską Radą Biznesu związana od 2015 roku.

Katarzyna Dubno Pełnomocniczka Zarządu PRB ds. Promocji Przedsiębiorczości katarzyna.dubno@adamed.com.pl

Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej oraz podyplomowych studiów we Francuskim Instytucie Zarządzania. Aktualnie Dyrektor Działu Relacji Zewnętrznych i Ekonomiki Zdrowia w Grupie Adamed – wiodącej polskiej firmie farmaceutyczno-biotechnologicznej. Członkini Zarządu Fundacji Grupy Adamed, której flagowym programem jest Adamed SmartUP – program dla młodzieży uzdolnionej w kierunku nauk ścisłych i przyrodniczych. Związana z Polską Radą Biznesu od 2015 roku, gdzie odpowiedzialna jest za program promowania przedsiębiorczości. Prywatnie pasjonatka nurkowania i dumna posiadaczka tytułu Divemaster PADI.

Biuro Polskiej Rady Biznesu:
Pałac Sobańskich
Al. Ujazdowskie 13
00-567 Warszawa

Tel: 22 523 66 11
Tel.kom: 532 003 335
Fax: 22 523 66 14
Mail: rada@prb.pl